خانه / دیدنیها / کانال چسپیک – اوهایو

کانال چسپیک – اوهایو

یکی از دیدنیهای واشنگتن٬ بازدید از کانال چسپیک – اوهایو٬ رودخانه پتمک٬ پانورامای گریتفالس٬ و قدم زدن در طبیعت است که همگی در یک نقطه در بنام گریتفالس تاورن قرار دارد که بر روی عموم در طول سال باز می باشد.

یکی از رویاهایی که در دوران قدیم در ذهن مهندسان بوده٬ ساخت کانالی درکنار رودخانه پتمک بوده که امکان بهره برداری باری و مسافری را داشته باشد بود. مسیر ۱۸۴ مایلی  کانال در سال ۱۸۳۱ آغاز به کار نمود که پس از تاسیس آن٬ یک  مسیر پر رونقی را در چند ایالت اوهایو٬ پنسیلوانیا٬ مریلند٬ و دی سی تشکیل داد. تا زمانی که راه ّآهن مشغول بکار نشده بود از افتخارات آنزمان محسوب می شد.

mule
قاطر٬ وسیله محرکه قایقهای کانال

این کانال در مسیر رودخانه پتمک تاسیس شده و دارای ۷۴ دریچه بود که در طول مسیر اختلاف سطح آب را تنظیم می نمود. نیروی محرکه قایقها که کالاهای متفاوتی از جمله چوب و ذغال سنگ را جابجا می نمود٬ قاطر بود.

بعد قبل
Canal
canal_3 
canal_1 
بعد قبل

از جاذبه های دیگر در این منطقه٬ سوار شدن به قایق است که به سبک قدیمی ساخته شده و خدمه آن با لباسهای سنتی و ابزار همان زمان که این خطوط رونق داشت و کار می کردند canal_boatخدمات به بازدید کنندگان ارائه می نمایند. ضمن اینکه وسیله محرکه قایق٬ همان قاطر است که از گذشته بخدمت گرفته می شده و مسیر ۱۸۴ مایلی را طی می کرده است

برای جزئیات بیشتر و ساعت کار آن به این وبسایت مراجعه شود

 

 

برای جزئیات بیشتر در مورد پارک و خدمات دیگر اینجا را کلیک کنید

Address: 11710 MacArthur Blvd., Potomac, MD 20854

Tel: 301-767-3714

Check Also

جزیره های اساتیگ و چینکوتیک

جزیره اساتیگ یک پارک ایالتی است به ۳۷ مایل که از یک سو به ساحل …

چشم انداز خلیج چسپیک

از دیدنیهای چسپیک٬ چشم انداز پارک ایالیتی در ناحیه محل تلاقی رودخانه پتمک و خلیج …

پاسخ دهید