خانه / پارسیان / صف سری Bijan Safsari

صف سری Bijan Safsari

بیژن صف سری

صاحب امتیاز٬ مدیر مسئول٬ و سردبیر هفته نامه نشریه ایرانمهر

 

iran-mehr-logoBijan Safsari

IranMehr’s editor, publisher, owner

Weekly publication

703-200-9773

iranmehrnewspaper@gmail.com

website

“ايران مهر” نشریه ای چاپی است وهر دو هفته یک بار در منطفه واشنگتن بزرگ ( ویرجینیا، مریلند، واشنگتن دی سی ) منتشر می شود و بنا بر ضرورت و در خواست دیگر هم وطنان ایرانی در دیگر نقاط آمریکا  خاصه برخی از هم وطنان داخل کشور، تصمیم به راه اندازی  سایت نشریه ، با هدف اطلاع رسانی آنلاین و گسترش جذب مخاطب بیشتر گرفته است .

“ایران مهر ” علاوه بر انتشارچاپی بصورت دو هفته نامه ، نسخه الکترونیکی نشریه را با یک شماره تاخیر از آخرین نسخه چاپی بر روی سایت منتشر خواهد نمود.

فعاليت “ایران مهر ” اساساً غيرانتفاعی است و همكاری با این نشریه و پایگاه اطلاع رسانی آن نيز داوطلبانه خواهد بود.

“ایران مهر “به هيچ حزب و گروهی وابسته نبوده و نيست و تربيون هيچ حزب و گروه خاصی بشمار نمی رود

“ایران مهر “به لحاظ مرامی و گرايش سياسی، خودرا طرفدار حقوق بشر ، دموكراسی ، جمهوريخواهی و جدايی نهاد دين از قدرت می‌داند. ما مخالف قهر و خشونت، و طرفدار روش‌های مسالمت‌آميز در سياست‌ورزی و ديگر فعاليت‌های اجتماعی هستيم.

“ایران مهر “از فعاليت همه‌ی احزاب و گروه‌ها، نهادهای مدنی ، شخصيت‌ها، روشنفكران و نخبگان سياسی و فرهنگی در داخل و خارج از كشور كه  در باورها و گرايش‌های عمومی فوق‌الذكر با ما اشتراك نظر دارند، پشتيبانی می‌كند و می‌كوشد در حد توان و امكانات خود، فعاليت‌های آنها را از نظر اطلاع رسانی پوشش دهد.

“ایران مهر ” در گزينش مطالب برای انتشار از معيارهای شناخته شده‌ی روزنامه‌نگاری پيروی می‌كند  و از انتشار مطالب توهين‌آميز، شخصی ، غيرمستند و نادقيق و نيز مطالب ضعيف معذوراست.